citydevSpółka City Development została stworzona przez osoby działające w branży budowlanej od wielu lat. Doświadczenie w zakresie budowy, adaptacji oraz remontów budynków zdobyte w tym okresie, pozwoliło nam zrealizować marzenia i stworzyć firmę, która z powodzeniem inwestuje, buduje i realizuje projekty mieszkaniowe.

Zajmujemy się realizacją inwestycji w zakresie kameralnego budownictwa mieszkaniowego. Nasz cel to przede wszystkim budowa mieszkań, segmentów, bliźniaków i domów o wysokim standardzie, w dobrej lokalizacji i przystępnych cenach na terenie Wołomina i okolic. Obiekty te są często alternatywą dla mieszkańców Warszawy zmęczonych uciążliwością życia w wielkiej aglomeracji.

Przy realizacji naszych inwestycji kierujemy się przekonaniem, że miejsce w którym mieszkamy to jeden z najważniejszych elementów naszego życia. Dlatego też, tak dużą uwagę przywiązujemy do przyjaznych, ciekawych i przemyślanych rozwiązań architektonicznych. Budowane przez nas osiedla zawsze projektujemy tak, jak byśmy sami mieli tam zamieszkać. Funkcjonalność, wygoda i oryginalność to cechy jakimi kierujemy się przy projektowaniu budynków. Pragniemy, aby nasi Klienci mogli korzystać z dobrodziejstwa mieszkania w budynkach z ogródkami, w miłym i cichym otoczeniu, sprzyjającym relaksowi oraz zapewniającym prywatność, ciszę i spokój, z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Chcemy, żeby obiekty przez nas budowane były bezpieczne i funkcjonalne dla wszystkich mieszkańców oraz zapewniały im poczucie harmonii, wygody, komfortu i prestiżu. Staramy się o wysoką jakość wykonania, dlatego do budowy budynków używamy najlepszych, sprawdzonych i markowych materiałów renomowanych producentów.

W relacjach z Klientami stosujemy Umowy Developerskie, zabezpieczające w sposób najpełniejszy interesy nabywców.

Chcemy, aby nasza praca i jej wyniki przyniosły naszym Klientom jak najwięcej zadowolenia i satysfakcji.